Tutaj jesteśmy

O nas

 

    Serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów  i pokojów świetnie zlokalizowanych w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowie. 

Doskonała lokalizacja blisko plaży w Gdyni Orłowie,słynnego Klifu i Mola Orłowskiego-zaledwie 700m,
Obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz przystanek SKM co powoduje bdb skomunikowanie z całym Trójmiastem , a nawet półwyspem Helskim. Dla miłośników sushi dodatkowym atutem będzie znajdująca się na dole budynku restauracja sushi - jedna z najlepszych w woj. pomorskim. W odległości 50 m znajdują się liczne sklepy.W całym budynku jest bezpłatny internet oraz telewizja kablowa .
    Na pierwszym pietrze do Państwa dyspozycji pozostawiamy duży apartament 2-pokojowy z małym aneksem kuchennym ( w domu również jest duża wspólna kuchnia i własną łazienką (przejście przez korytarz) i dużym przepięknym tarasem o powierzchni ok 93 m2 z prywatna plażą  Apartament może pomieścić do 6 osób. ( 3 podwójne spania) .

  Na drugim pietrze znajduja sie dwa pokoje dwuosobowe świeżo po remoncie ze wspólną łazienką oraz jeden pokój 3-4 osobowy z własną łazienką i balkonem.

    Na ostatnim piętrze znajduje się apartament z aneksem kuchennym i łazienką oraz dużym tarasem z meblami wypoczynkowymi.Przeznaczony dla dwóch osób dorosłych.

W całym budynku jest bezpłatny internet oraz telewizja kablowa . Obok znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz przystanek SKM co powoduje bdb skomunikowanie z całym trójmiatsem , a nawet półwyspem Helskim. W odległości 50 m znajdują się liczne sklepy.

Apartamenty położone są ok 2 km od Sopotu i 3 km od centrum Gdyni. W odległości 2 km jest sopocki Aquapark i Kolibki Adveture Park, Studium Experymentu. Blisko znajdują się tez  scieżki rowerowe .